Luxury Penthouse
Alcazaba Lagoon 521

Luxury Penthouse Alcazaba Lagoon 521

od 250€

Velikost

190 m²

Kapacita

4 hosté

Lůžka

1x manželská postel, 2x jednolůžko

Alcazaba Lagoon je první lagunou svého druhu v Evropě. Nachází se v těsné blízkosti města Estepona na pobřeží Costa del Sol v katastru obce Casares.

Jedná se o jedinečný rezidenční komplex v moderním stylu obklopený exotickou zahradou o rozloze 40 000 m2.

Křišťálově čistá laguna o rozloze 1,4 ha, kterou lemuje třpytivá písečná pláž s pískem dovezeným z Maroka, má příjemnou teplotu pro celoroční koupání a můžete se zde bezpečně věnovat většině nemotorových vodních sportů. K zapůjčení jsou například kajaky, šlapadla nebo paddleboardy.
K dispozici je také sauna, vířivka a dětské hřiště, které je od vodní plochy odděleno bezpečnostním skleněným zábradlím pro maximální bezpečnost vašich dětí. Druhé dětské hřiště je k dispozici mimo areál vodního parku v přilehlé zahradě.

Využít lze také soukromé fitness centrum s nádherným výhledem na vodní plochu.

Vstup do laguny a všechny související služby jsou pro hosty ubytované v našem apartmánu zdarma!

Součástí komplexu jsou dvě restaurace, které se nacházejí v těsné blízkosti laguny. První je otevřená pro veřejnost, druhá je privátní a slouží pouze hostům ubytovaným v resortu.
Obě restaurace nabízejí širokou škálu jídel a nápojů s nádherným výhledem na lagunu a okolní krajinu.

Ubytování pro 4 osoby je zajištěno ve střešním, plně klimatizovaném apartmánu v jedné z obytných vil. Dvě dvoulůžkové ložnice, dvě koupelny, plně vybavená kuchyně s moderními spotřebiči a prostorný obývací pokoj nabízejí na ploše 190 m2 dostatek prostoru pro odpočinek a relaxaci. Ze všech pokojů je přímý vstup na prostornou terasu, ze které je nádherný výhled do zahrady a širokého okolí.
K dispozici je satelitní TV a připojení k internetu prostřednictvím soukromé Wi-Fi.

V apartmánu je pro naše hosty k dispozici sada kvalitních, vysokogramážových ručníků a osušek, příjemné ložní prádlo (mix bavlna/satén), v koupelně pak naleznete mýdlo, sprchový gel, 3-vrstvý toaletní papír a fén.

V kuchyni jsou k dispozici kapsle pro přípravu kávy (Nesspresso), čaj, tablety do myčky a tablety do pračky. 

Parkovat je možné zdarma přímo před domem nebo lze využít soukromé garážové stání pod budovou.

V zahradě je možné využít společný bazén sdílený s okolními vilami. Bazén je oplocený a přístup do něj mají pouze hosté nebo majitelé apartmánů. Je tedy jen na vás, zda zůstanete u bazénu, strávíte příjemné chvíle relaxací na zahradě nebo se přesunete do laguny.

Pro naše hosty jsou k dispozici 2 elektrické koloběžky. Koloběžky slouží k pohodlné přepravě z apartmánu k laguně v případě, že se vám nechce chodit pěšky. Vzdálenost od apartmánu k laguně je přibližně 300 m.

K nákupům potravin a jiných nezbytností je možné využít supermarket Mercadona, který je vzdálen přibližně 5 minut autem směrem do Estepony. 

V blízkosti ubytování se nachází několik golfových hřišť.

Okolní příroda přímo vybízí k pěší turistice v kopcích tyčících se hned za Esteponou. Mimo krásných výhledů z vrcholků kopců je zde k vidění i mnoho historických a přírodních památek.

Cca dvě hodiny jízdy je vzdáleno lyžařské středisko v Siera Nevda (středisko poskytuje plný servis včetně možnosti zapůjčení lyžařského vybavení a oblečení).

Pro milovníky vodních sportů je v okolí možnost potápění, rybaření, půjčení padleboardu nebo výletů na lodi.

Na své si přijdou i milovníci adrenalinu, kteří mohou využít nově postavenou motokárovou arénu stojící nedaleko.

Děti jistě ocení možnost prozkoumat nedaleké safari, navštívit dětský park v Puerto Banus nebo si užít výlet lodí za delfíny.

Letiště v Malaze je vzdáleno 88km, letiště Gibraltar 45km.

Rozhlédněte se po okolí apartmánu, zjistěte kde zaparkovat nebo jak najít apartmán samotný.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLVjH4cIiIYx2dxK6zz6xe7zuwHwjNxYXJ

Půjčení vlastního auta však doporučujeme v případě, že plánujete nestrávit celý pobyt pouze v dochozí vzdálenosti od apartmánu. Cena za 1 cestu: 80EUR.

Případně můžete využít služeb na www.gettransfer.com

Výměna ložního prádla, výměna ručníků, setření podlah a prachu, úklid koupelny s WC. Cena úklidu: 85EUR.
Požadavky na úklid během pobytu je třeba nahlásit dopředu.

Kontakt

Máte zájem investovat?

Náš tým podpory a prodeje je k dispozici, aby zodpověděl vaše dotazy

Copyright © 2023. Všechna práva vyhrazena.